Про нас

ТОВ «Інститут Силовий Електроніки» (ІСЕ) засновано в 1999 році для вирішення завдань, пов'язаних з постановкою на серійне виробництво пристроїв силової електроніки середнього рівня потужності, до 10 кВт. У категорію таких пристроїв потрапляють перетворювачі для бортового електроживлення транспортних засобів: трамвайних вагонів, тролейбусів, а також – інвертори напруги, придатні для використання в деяких типах пасажирських вагонів.

Згодом діяльність організації дещо змінилася: деякі спеціальні види перетворювачів виготовляються безпосередньо в ІСЕ. При цьому, звичайно ж використовується кооперація з компаніями (як правило, малими підприємствами), які поставляють деталі механічного виробництва, намотувальні вузли, друковані плати.

Останні роки привнесли в діяльність ІСЕ ще одну особливість – ремонт складної електронної техніки. Таким чином ІСЕ заповнює прогалину в сервісному обслуговуванні таких видів техніки як промислові перетворювачі частоти для електроприводів змінного струму, промислових блоків живлення, джерел безперебійного живлення, статичних перетворювачів (виготовлених в Чехії, Німеччині, Китаї) для бортового електроживлення тролейбусів і трамваїв.

Одночасно з цим ведуться роботи у нових для нас напрямках, таких як розробка випрямлячів для гальваніки з високою ефективністю перетворення енергії, вирішуються питання забезпечення електроживленням пристроїв GSM-зв'язку шляхом їх підключення через спеціальні перетворювачі енергії до контактної мережі.

У деяких випадках ми виготовляємо спеціальне стендове обладнання для перевірки електротехнічної та електронної продукції.

Для організацій, що виконують ремонтні роботи трамвайної колії – ми виробляємо перетворювачі для обігріву виличних переводів, джерела зварювального струму. Перераховане обладнання розраховане на підключення до контактної мережі, тому зазвичай представляє інтерес.

ІСЕ орієнтоване на виконання всіх звернень і запитів, які більш-менш відповідають профілю діяльності, рівню компетенції. Як наслідок – отримані навички, що дозволяють швидко справлятися з новими завданнями.


Certificate Certificate Certificate
Certificate Certificate Certificate
Вгору